Bilgi Üniversitesi – NABA anlaşması

Yaklaşık 15 yıldır resmi temsilciliğini yürüttüğümüz NABA Üniversitesi’nden bugün bir duyuru aldık. Bilgi Üniversite ile yaptıkları anlaşma sonucunda, Bilgi Üniversite mezunları NABA’da %10 indirim ile yüksek lisans ve master yapabilecek. Bu indirim bütün öğrenciler için geçerli. Belirli bir ortalama şartı veya başka bir kriter aranmıyor.

NABA’da 1 yıllık 60 ECTS’e denk gelen master programları da var, 2 yıllık 120 ECTS’lik ve ardından akademik kariyer yapma imkanı tanıyan programlar da var.

2 yıllık programlar

1 yıllık programlar

2 yıllık programların normal ücreti tek yıl için 18200 Euro. Bilgi Üniversitesi indirimi ile 16254 Euro oluyor. 1 yıllık master programlarının normal ücreti 19000 Euro, Bilgi mezunları 17100 Euro ödüyor.

Sorularınız ve başvuru şartlarını öğrenmek için CV’nizle beraber vera@veraedu.com adresine mail atabilirsiniz. Vera Eğitim, NABA resmi Türkiye kayıt ofisidir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın