SPD Master Başvuruları Açıldı

İtalya’nın tasarım alanında master eğitimi veren ilk üniversitesi Scuola Politecnica di Design’ın 2021 yılı master başvuruları açıldı. SPD’de master eğitimleri Ekim ayında başlıyor. Master eğitimlerinin 60 ECTS değerinde denkliği var.

SPD’de hangi master programları açılıyor?

Industrial Design

Interior Design

Dual master Industrial and Interior Design

Visual Design

Web and Digital Design

Dual master Web and Visual Design

Transportation and Car Design

Food Design (Mayıs 2021 tarihinde başlıyor. Eğitim ücreti 16.600€)

Master eğitiminin süresi ne kadar?

SPD master eğitimleri 1 yıl 3 ay sürüyor. Eğitimler Ekim 2021’de başlıyor. İlk 1 yıl dersler yapılıyor sonraki 3 ay da staj dönemi oluyor.

Eğitim ücreti ne kadar?

SPD master eğitimlerinin ücreti 16.400 Euro (Transportation and Car Design eğitim ücreti 16.800€). Dual masterların eğitim ücreti 21.900 Euro.

Master programlarına başvuru nasıl yapılıyor?

Başvuru için en önemli kriter portfolyo ve motivasyon mektubu. Başvuru aşamasında portfolyo nasıl hazırlanmalı? Portfolyoda nasıl projeler olmalı? Motivasyon mektubunda nelerden bahsedilmeli? hepsi ile ilgili bilgi veriyoruz. Başvuruyu tamamladıktan sonra öğrenciler okul ile bire bir skype görüşmesi yapıyor. Bu görüşme ile ilgili bloğumuzda ayrıca bir yazı yazacağız.

SPD master başvuruları ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru işlemlerine başlamak için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim – SPD Türkiye resmi temsilci, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Car Design, Food Design, Interior Design, Product Design, SPD, Visual design, Web design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın