NABA yeni master programı: User Experience Design

NABA Milano’da güzel bir haber aldık, hemen paylaşmak istedik. NABA Milano kampüsünde Ekim ayında yeni bir master programı başlıyor. Master programının adı Master of Arts in User Experience Design. Özellikle niş bir alanda uzmanlaşmak isteyenler için çok güzel bir fırsat. Yeni açılan master programı User Experience Design ile ilgili bilgileri paylaşıyoruz.

NABA – User Experience Design

Başlangıç tarihi: Ekim 2021

Eğitim süresi: 2 yıl, 120 ECTS değerinde bir master

Eğitim dili: İngilizce

Eğitim ücreti: 18.200 Euro (Senelik eğitim ücreti)

Başvuru için hangi belgeler isteniyor, nasıl bir portfolyo hazırlamak gerekiyor detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletin, sizi bilgilendirelim.

Vera Eğitim NABA Türkiye resmi partneri

Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, NABA, User Experience Design, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın