IED Car Design yaz kursuna giden öğrencimizin projesi

Bu sene IED’in Torino kampüsünde 3 Temmuz’da başlayan Car Design – An introduction programına katılan öğrencimiz bizimle proje fotoğraflarını ve proje bilgilerini paylaştı.

“Merhaba,

IED’in yaz kursundan çok zevk ve keyif aldım. Çok dolu zevkli eğitici bir kurstu. Bize verilen proje: FCA (Fiat gurubu) için sub-A segmenti yani şehir içi hem elektrik hem benzinli motora uyarlanabilecek iki kişilik küçük bir araba tasarımı yapmaydı. Bu çizimlerimizi ise sonra 1/3 ölçekte kilden yapmamız istendi. Aşağıda tasarım sürecinde çektiğim fotoğraflar var eklediğim photoshop renderlerını da ben yaptım.”

About italyada

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Car Design, IED, İtalya'da Üniversite, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'da Yaz Kursu içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s