IED Torino Car Design Yaz Kursu

car design

Yaz kursları programları yavaş yavaş açıklanıyor. IED’in Torino kampüsünde ki talep gören programlarından biri olan Car Design, gelecekte araba tasarımcısı olmak isteyenler için, programa giriş, gereken unsurlar ve çağdaş trendleri öğrenmek adına faydalı bir başlangıç oluyor.

Kursun tarihleri: 1 Temmuz – 19 Temmuz 2019.

Eğitim dili ingilizce.

Eğitim fiyatı, 2.600€

Kursun içeriği ise başlıklar halinde, Mesleğe ve Sektöre Giriş, Çizim, Digital Araba Tasarımı, Otomotiv Mühendisliği, Modelleme.

Aynı zamanda Pininfarina, Ferrari, Otomobil Müzesi ve Cecomp gibi şirket ziyaretleri de içeren bu program ile bu kariyerin profesyonel yönünü de görme fırsatı bulabilirsiniz.

Bu programa katılan öğrencilerimizden Can’ın deneyimlerini ile aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

IED Car Design yaz kursuna giden öğrencimizin projesi

Başvuru ve detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Vera Eğitim IED resmi türkiye temsilcisi

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Car Design, Genel, IED, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın