NABA’dan yenilik haberi: 4 yeni program

NABA’dan bir yenilik haberi geldi. 2024-2025 akademik yılı ile beraber NABA’da 4 tane yeni program açılacak. İlerleyen günlerde bu programlarla ilgili detayları da sizlerle paylaşacağız.

NABA Milano master üniversite doktora programları

Bachelor of Arts in Comics and Visual Storytelling
3 senelik üniversite programı. NABA Milano ve Roma kampüslerinde verilecek. Program, geleceğin illüstratörlerini, grafik romancılarını ve görsel sanatçılarını hazırlayacak. Öğrenciler, ilgi çekici hikayeler yaratmak için ilkeleri öğrenecek ve kendi tarzlarını geliştirecekler.

Master of Arts in Digital and Live Performance
2 senelik master programı. NABA Milano kampüsünde verilecek. Program, pratik deneyimler ve teorik dersler aracılığıyla öğrencilere, performans alanındaki süreçlerin ve projelerin geliştirilmesi için metodolojik beceriler sağlamayı hedefliyor.

Academic Masters in Italian Design
1 senelik master programı. Naba Milano kampüsünde verilecek. Master eğitiminde İtalyan Tasarımının özelliklerine ilişkin yoğun bir araştırma ve analiz yapılıyor. Öğrencilere uluslararası düzeyde inovasyona ve yeni vizyonlara öncülük edecek profesyonel beceriler kazandırmak amaçlanıyor.

NABA’s First Ph.D. in Artistic Practice
Doktora programı. Naba Milano kampüsünde verilecek. NABA’da açılan bu doktora programı alanında sağlam bir deneyime sahip prestijli bir kurum olan İsveç’teki Gothenburg Üniversitesi ile işbirliği içinde gerçekleştirilen, 4 yıllık bir süreye sahip ve sanatsal pratiğini profesyonel bir kariyere dönüştürmek isteyen tüm öğrencilere yöneliktir.

NABA üniversite, master ve doktora başvuruları ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler aşağıdaki formu doldurup bize ulaşabilirler. Vera Eğitim Naba Türkiye resmi partneri, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, NABA, Vera Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın