25 Ağustos NABA yetkilisiyle bire bir görüşme şansı

25 Ağustos Cuma günü Vera Eğitim öğrencilerine özel NABA’nın başvurulardan sorumlu yetkilisi Eleonora Corsini bir sanal buluşma gerçekleştirecek.

Öğrenciler kendilerine ayrışan 20 dakikalık süre zarfında, okulla ilgili sorularını sorabilecek, portfolioları hakkında ger bildirim alacak, motivasyon mektuplarını kontrol ettirebilecekler.

Görüşmeye kimler katılabilir?

  1. 11. sınıfı bitirmiş olanlar, NABA’da üniversite okumayı isteyeneler:

Bütün evrakları hazır olan 11. sınıf öğrencileri görüşmeleri olumlu geçerse kabul alarak yüzde 10 indirimli olarak 2024- 2025 akademik yılına başvuru yapabilecek. Bu şekilde öğrenciler hem zamsız fiyattan faydalanacak, hem de üzerine yüzde 10 indirim almış olacaklar. Evrakları henüz hazır olmayan öğrenciler 11. sınıf öğrenciler ise Ekim erken başvuru dönemine hazır olmak için eksiklerini, tereddütlerini sorabilir.

2. NABA’da Şubat 2024’te yüksek lisansa başlamak isteyenler ve burs arayışında olanlar:

NABA’nın Şubat 2024’te başlayan 2 yıllık, tezli yüksek lisansları için şu an 7000 Euro burs veriliyor. Burs yarışmasına katılmak isteyenler portfoliolarını önden göstererek eksiklerini tamamlama ve yarışmaya daha emin katılma şansı yakalayacak.

3. Lisede 10. sınıfta olup ileride NABA’da üniversite okumayı veya yaz okuluna katılmayı düşünen öğrenciler

Size özel randevu talep etmek için aşağıdaki formu doldurup sizi aramamızı bekleyin. Vera Eğitim, NABA resmi partneri

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın