NABA Şubat 2024 başlangıçlı yüksek lisanslar

Bugün bir öğrencimizin sorusu üzerine NABA’nın Şubat ayında açılan yüksek lisans programları üzerine konuştuk.

İtalya’daki çoğu okul yüksek lisans programları için senede bir intake açıyor. Yani genellikle başlangıç tarihleri senede bir defa ve çoğunlukla Eylül Ekim aylarında oluyor.

Bazı okullar ise sadece Ocak Şubat aylarında masterlarını başlatıyorlar.

NABA ise çoğu okulun aksine senede 2 defa başlama imkanı sunuyor. İsteyenler Ekim’de, isteyenler Şubat ayında başlayabiliyor. Bazen mezuniyeti, stajı gecikenler, ara verip dinlenmek isteyenler ya da İngilizcelerini geliştirmek, İtalyanca öğrenmek isteyenler Şubat başlangıcını tercih edebiliyor. Bugünkü yazımızda sizin için NABA’nın Şubat başlangıçlı, hepsi 2 yıllık yüksek lisans programlarını derledik:

User Experience Design

Interior Design

Product and Service Design

Social Design

Fashion Design

Textile Design

Creative Media Production

Visual Arts and Curatorial Studies

Visual Design and Integrated Marketing Communication

2 yıllık, tam denklikli, 120 ECTS, ardından doktora yapma imkanı sağlayan master programları yüzde yüz İngilizce dilinde. Yıllık ücretleri 19500 Euro. Burs imkanları mevcut. Burslarla ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsinzi. Vera Eğitim, NABA resmi pertneridir. Danışmanlık hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Communication Design, Fashion Design, Interior Design, Product Design, Service Design, User Experience Design, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın