Domus Academy fashion masterı için burs yarışması

Domus Academy’de moda alanında master yapmak isteyenler için burs başvurusu devam ediyor. 2 senelik moda master programı için portfolyo ile başvuru yapabileceğiniz burs yarışması ile ilgili bilgileri sizinle paylaşıyorum.

Domus Academy – Fashion: Design, Art and Technology

Başlangıç tarihi: 9 Ekim 2023
Eğitim süresi: 2 sene
Eğitim dili: İngilizce
Eğitim ücreti: 20.900 Euro

Bu masterdan sonra doktora yapmak mümkün. 120 ECTS’e tekabül ediyor. Detaylı program içeriklerini istemek için bize email gönderebilirsiniz: bilgi@veraedu.com

Gelelim burs yarışmasına. Bursa başvuru yapmak için ek bir proje istenmiyor. Portfolyo ile başvuru yapılıyor. Portfolyo dışında CV, transkript, öğrenci belgesi (diploma), pasaport, motivasyon mektubu isteniyor. Yarışmaya son başvuru tarihi 2 Haziran.

Burs miktarları 4000 ila 7500 Euro arasında. En yüksek burs ile senelik eğitim ücreti 13.400 Euro oluyor.

Bütün sorularınız için veya başvuru formlarını edinmek için formu doldurun, sizi bilgilendirelim. Vera Eğitim Domus Academy Türkiye resmi partneridir. Bütün destek işlemlerimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Domus Academy, Fashion Design, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın