NABA %15 üniversite bursu

2024 Eylül ayında Naba’da üniversite okumak isteyenler için güzel bir haberimiz var. Lise 11. sınıfın yazında Naba’ya başvuru yaparak kabul alan öğrenciler ilk sene için %15 indirim hakkı kazanıyor. Bu indirimden faydalanmak isteyen öğrencilerin Haziran ayında başvurularını tamamlayıp kabul almaları ve 30 Haziran’a kadar 3.000 Euro kayıt ücretini ödemeleri gerekiyor. Başvuru için hangi belgeler hazırlanacak, nelere dikkat etmek gerekiyor sizi bilgilendiriyoruz. Belgelerin hazırlanmasında ücretsiz bir şekilde destek oluyoruz.

NABA üniversite programları

Graphic Design & Arts Direction
Design (Product & Interior)
Fashion Design
Creative Technologies
Film and Animation
Set Design
Painting & Visual Arts

%15 burs imkanı ile ilgili bilgi almak ve hazırlık yapmak isteyenler aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim Naba Türkiye resmi kayıt ofisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Fashion Design, Graphic Design, Interior Design, NABA, Painting and Visual Arts, Product Design, Vera Eğitim, Visual design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın