User Experience masterı için burs yarışması

User Experience, Interaction Design ve benzeri alanlarda master yapmak isteyen ve burs haberi bekleyen öğrencilere 2 haberimiz var: Domus Academy ve NABA’nın burs yarışmaları açıldı. Her iki okul da sadece portfolio ile başvuru alıyor ve başvuru ücreti ödemeden şansınızı deneyebiliyorsunuz. Ek bir proje hazırlamak gerekmiyor.

Programları sizin için derledik:

Okul ve bölümSüreBaşlangıç
Tarihi
ÜcretBurs
Miktarı
NABA User Experience Design2 yılEkim195006000
Domus Academy
Interaction Design
1 yılKasım257005000

NABA burs yarışması için son başvuru tarihi 22 Mayıs. Sonuçlar 5 Haziran’da açıklanıyor.

Domus burs yarışması için son başvuru tarihi 2 Haziran. Sonuçlar en geç 3 Temmuz’a kadar açıklanıyor. Başvuru şartları hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki formu doldurun. Vera Eğitim Domus ve NABA resmi temsilcilik ve kayıt ofisidir, danışmanlık hizmetlerimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Domus Academy, Interaction Design, NABA, User Experience Design, Vera Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın