NABA Postgraduate burs yarışması

Mayıs ayının başlamasıyla bütün okullardan burs haberleri geliyor. NABA da yüksek lisans programları için burs yarışması açtığını duyurdu. Bursa başvurmak için özel bir proje hazırlamak gerekmiyor. Portfolio ile başvuruluyor. Portfolioya ek destekleyici CV, transcript vb gibi evraklar isteniyor. Tam listeyi, burs metnini ve başvuru formunu yazımızın en sonundaki formu dolduran öğrencilere ileteceğiz.

Öncelikle NABA’da hangi çeşit masterlar var onu görelim, ardından burs miktarlarına göz atalım. NABA’da 1 yıllık 60 ECTS (stajlı) ve 2 yıllık 120 ECTS olmak üzere iki çeşit yüksek lisans tipi var. Bu burs yarışması Ekim başlangıçlı her iki master tipi için de geçerli.

Program listesi ve ücretleri şöyle:

2 Yıllık Yüksek LisanslarÜcret (Yıllık)
-Product and Service Design
-Interior Design
-Social Design
-Fashion Design
-Textile Design
-Fashion and Costume Design
-Creative Media Production
-User Experience Design
-Visual Design and Integrated Marketing Communication
-Visual Arts and Curatorial Studies
19500 Euro
1 Yıllık Yüksek LisanslarÜcret
-Creative Advertising
-Sustainable Innovation and Communication
-New Urban Design
-Fashion Digital Marketing
-Art and Ecology
-Photography and Visual Design
-Contemporary Art Markets
-Screenwriting for Series
20000 Euro
NABA 2023- 2024 PG program listesi

Burs miktarı 6000 Euro. Daha düşük mansiyon ödülleri de veriliyor. Tek bir bölüme başvuru yapılabiliyor. Master programları Ekim 2023’te başlıyor. Bursu başka dönemlere kaydırmak mümkün olmuyor. O yüzden başvuracak olan öğrencilerin ya önceden mezun olmuş olması ya da bu tarihte mastera başlayacak şekilde mezun olmaları gerekmektedir.

Gelelim burs takvimine:

Son başvuru tarihi: 22 Mayıs 2023

Sonuçların açıklanması: 5 Haziran 2023

Masterın başlangıç tarihi: Ekim 2023

Sorularınız için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. Veya direk vera@veraedu.com adresine mail atabilirsiniz. Bütün öğrencilere başarılar dileriz!

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Creative Advertising, Fashion Design, Genel, Graphic Design, Interior Design, NABA, Photography and Visual Design, Vera Eğitim, Visual design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın