İtalya’da mobilya tasarım masterı

İtalya’da mobilya tasarım masterı yapmak isteyenler için Politecnico di Milano Furniture Design Kasım başlangıcı için başvurular açıldı. Furniture Design master programı çok talep gördüğü için bu sene hem Haziran’da hem de Kasım’da başlıyor. Haziran ayı için çok az yer kaldı. Özellikle son sınıf öğrencilerimiz Kasım’da da başlayacak mı bu haberi heyecanla bekliyordu.

Furniture Design Masterı

Politecnico di Milano Polidesign
Master in Furniture Design

Başlangıç tarihi: 8 Kasım 2023
Bitiş tarihi: 10 Aralık 2024
Eğitim dili: İngilizce
Eğitim ücreti: 14.500 Euro

Master eğitimi 60 ECTS değerinde, stajlı master. Master programı 5 modülden oluşuyor. Design and Manufacturing Processes, Product Design, Design, Brand Direction and Communication, Retail, Service and Exhibition Design ve Intership. Master programının partnerleri:

Master partner firmaları

Başvuru süreci ve hazırlanacak belgelerle ilgili bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurup bize iletin. Vera Eğitim Polidesign Türkiye resmi kayıt ofisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Furniture design, Genel, Polidesign, Politecnico di Milano, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın