Olfactory Experience Management for the Luxury Industry Masterı

Önceki yazılarımızda Marangoni’de yeni açılan kozmetik ve parfüm üzerine olan kurslardan bahsetmiştik. Bugünkü yazımızda Marangoni Floransa kampüsünde açılan master programı Olfactory Experience Management for the Luxury Industry masterından bahsedeceğim.

Olfactory Experience Management for the Luxury Industry
Kampüs: Floransa
Eğitim başlangıç tarihi: 25 Eylül 2023
Eğitim bitiş tarihi: 20 Aralık 2024
Eğitim ücreti: 36.000 Euro

Master programında öğrenciler özel koku alma deneyimleri hakkında bilgi sahibi olacaklar ayrıca kokuları küçük ve büyük alanlara yaymak için kullanılan teknikleri öğrenecekler. Master programında öğrenciler, kendi iş planlarını nasıl oluşturabilecekleri, işlerini nasıl kurabilecekleri konusunda alanında uzman kişilerden bilgi edinebilecekler. Programdaki partnership Officine Santa Maria Novella.

Başvuru süreci ve hazırlanacak belgelerle ilgili bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurup bize iletin. Vera Eğitim Marangoni Türkiye resmi kayıt ofisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Marangoni, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın