Rome University of Fine Arts (RUFA): İngilizce üniversite ve master programları

Rome University of Fine Arts kısa adıyla RUFA denkliği olan bir üniversitedir. RUFA üniversite programları 180 ECTS değerinde, uluslararası geçerliliği olan BA diploması verir. Bu yazımızda RUFA’ da eğitim dili İngilizce olan hangi programlar var sizin için derledik.

RUFA üniversite ve master programları

RUFA İngilizce üniversite programları neler?

Graphic Design (Roma veya Milano)

Design (Roma veya Milano)

Sustainable Fashion Design (Roma veya Milano)

Cinema (Roma veya Milano)

Painting (Roma)

Sculpture and installations (Roma)

RUFA üniversite programlarının ücreti ne kadar?

Cinema ve Sustainable Fashion Design programlarının senelik ücreti 12.000 Euro, diğer programların senelik ücreti 10.000 Euro.

RUFA İngilizce master programları neler?

RUFA’da hem 2 senelik 120 ECTS değerinde Master of Arts diploması veren programlar var hem de 1 senelik 60 ECTS değerinde academic master programları var.

2 senelik master programları
Başlangıç tarihi: Ocak 2024
Eğitim ücreti: Fine Arts ve Film Arts 13.000 Euro, Visual and Innovation Design 12.000 Euro

Fine Arts

Film Arts

Visual and Innovation Design

1 senelik master programları
Başlangıç tarihi: Ocak 2024
Eğitim ücreti: 13.800 Euro

Art Curating and Management

Cinema and New Formats Production

Design Management

Rome University of Fine Arts (RUFA) başvuruları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim RUFA Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Design Management, Fashion Design, Graphic Design, Interior Design, Painting and Visual Arts, Product Design, Vera Eğitim, Visual Arts and Curatorial Studies, Visual design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın