Marangoni Fragrances & Cosmetics Management üniversite programı

Bugün Marangoni Paris kampüsünde açılan yeni bir üniversite programı hakkında bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum. Geçtiğimiz hafta Marangoni eğitiminde bahsedilen kozmetik ve parfüm alanında açılan yeni programlardan biri Fragrances & Cosmetics Management üniversite programı.

Marangoni Fragrances & Cosmetics Management
Fragrances & Cosmetics Management

Fragrances & Cosmetics Management

Kampüs: Paris
Üniversite başlangıç tarihi: 2 Ekim 2023
Eğitimin dili: İngilizce
Eğitimin ücreti: 21.600 Euro

Üniversite programında öğrenciler koku ve kozmetiklerin üretimi, planlanması, geliştirilmesi, satın alınması, markalaşması ve pazarlaması gibi tüm kritik konularla ilgili dersler alıyorlar. Üniversite programı aşağıdaki konulara odaklanıyor.

-Lüks güzellik ürünleri için marka stratejileri
-Araştırma yöntemleri ve trend analizi
-Paketleme için tasarımlar
-Koku alma ve burun eğitimi teknikleri ve deneyimleri
-Ekonomi ve pazarlama stratejileri

Başvuru süreci ve hazırlanacak belgelerle ilgili bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurup bize iletin. Vera Eğitim Marangoni Türkiye resmi kayıt ofisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Marangoni, Vera Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın