Andrea Desiato Artificial Intelligence – Domus Academy

Dün akşam Domus Academy Interaction Design ve Service Design master programları bölüm başkanı Andrea Desiato, Vera Eğitim öğrencilerine özel Artificial Intelligence konulu bir ders yaptı. Ders 1 saatten uzun sürdü ve öğrencilerin sorularıyla son buldu. Konuyla alakası olmayan bizler için bile oldukça ilgi çekici ve merak uyandırıcıydı. Seminerde duyduğum terimleri araştırmak ve üzerinde çalışmak için sabırsızlanıyorum doğrusu. ChatGPT bu terimlerden biri.

Andrea Desiato Domus Academy Vera Online Ders
Andrea Desiato anlatımı
Artificial Intelligence Andrea Desiato Domus Academy Vera
Artificial Intelligence Dersinden

Mesela bu görseldeki kişi gerçekte olmayan biri. Nasıl da gerçekçi değil mi? Tamamen yapay zeka üretimi biri.

Dünkü dersten sonra bugün Gazete Oksijen okurken Alper Bahçekapılı’nın yazısına denk geldi. Aynı yazıda dün bahsedilen Metaverse, Chatgpt ve Aralık ayında Dubai’deki Domus Academy toplantısında öğrendiğimiz Dall.e terimlerine denk gelince çok heyecanlandım.

Alper Bahçekapılı Gazete Oksijen Metaverse

Hatta size bu satırları yazarken yukardaki makalede bahsedilen sanal grup Gorillaz’ı dinliyorum.

Gorillaz metaverse chatgpt

Çok sıkıcı olmadan, hap bilgilerle duygularımı, düşündüklerimi anlatmak istedim. Daha detaylı bilgiler ve anlatım için bir sonraki online dersimizi takip edebilirsiniz. Sonuç olarak Domus Academy Interaction Design yaklaşık 10 yıldır en beğendiğimiz, gönderdiğimiz öğrencilerin geldikleri yerlerle en çok gururlandığımız master programı. Son olarak siz de Domus Academy Interaction Design ile ilgili bilgi almak isterseniz vera@veraedu.com’a email atabilir veya yazının sonundaki formu doldurup sizi aramamızı sağlayabilirsiniz. Vera Eğitim, Domus Academy Türkiye resmi partneridir.

Domus Academy Interaction Design mezunları ne yapıyor

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Öğrenci geribildirimleri, Domus Academy, Interaction Design, Vera Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın