Domus Academy 2 senelik yüksek lisans programları master bursu

Ekim ayında Domus Academy’de başlayan 2 senelik yüksek lisans programları için burs yarışması açıldı. Bursa başvuru için ek bir proje istenmiyor. Var olan portfolyonuz ile bursa başvuru yapabiliyorsunuz.

Domus Academy 2 senelik master programları neler?

  • Fashion: Design, art and technology
  • Design Innovation

Burs miktarı 3.000 Euro’dan 7.500 Euro’ya kadar. Masterın senelik eğitim ücreti 20.900 Euro. EU pasaportu olanlar için 15.900 Euro.
En yüksek burs 7.500 Euro ile senelik eğitim ücreti 13.400 Euro oluyor.

Bursa son başvuru tarihi 10 Mart 2023. Bursun sonuçları 5 Nisan 2023’te mail yoluyla açıklanacak.

Bursa başvuru için istenen belgeler: Burs başvuru formu, CV, pasaport kopyası, diploma ya da öğrenci belgesi, transkript, motivasyon mektubu, portfolyo ve varsa İngilizce dil belgesi.

Burs başvuru formu ve burs ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletin, sizi arayalım. Vera Eğitim, Domus Academy resmi Türkiye temsilcisidir. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Domus Academy, Fashion Design, Graphic Design, Interior Design, Parametric Design, Product Design, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın