Creative Advertising masterı – NABA Milano

NABA’nın yüksek lisans programları arasında hem tasarım geçmişi olan hem de sözel reklamcılık okumuş olan öğrencilerin başvuru yapabileceği yaratıcı bir master programı var. Bu master hem görsel tasarım okumuş ama pazarlama bilgileri alanında kendini yeterli hissetmeyen, hem de pazarlama gibi sözel bir bölüm okumuş ama yeni teknolojilerin kullanımına hakim olmayan, sosyal medya, görsellik ve tasarım alanlarında kendini geliştirmek isteyenlere yönelik bütüncül bir eğitim veriyor. Her sene mutlaka öğrenci yolladığımız bu bölüm 60 ECTS kredi veriyor. Yani stajlı ve denkliği olan masterlardan. Eğer İtalya’da yüksek lisans araştırıyorsanız, 60 ECTS denkliği var mı sorun. Bu denkliğe sahip olan masterlar okul bittikten sonra da 1 yıl oturma iznini uzatma imkanı sağlıyor (şartsız) ve böylece 1 yıl daha kalarak iş bulma şansınızı arttırıyorsunuz.

Branş yeni teknolojilere, new media’ya ve bir çok güncel konuya yer veriyor. Geçen hafta katıldığımız eğitimde programın içeriği oluşturulurken sektörden insanlarla görüşüldüğü, eleman açığının olduğu alanlar tespit edilerek, en çok ihtiyaç duyulan konularda program oluşturulduğu anlatıldı. Naba bu araştırmalar için büyük bütçeler oluşturarark, önemli araştırma firmalarıyla çalışmalar yapıyor.

Ders programının detayları şöyle:

NABA CREATIVE ADVERTISING MASTERI DERS

Creative Advertising master Ekim 2023’te başlıyor. 1 yıl sürüyor. Stajlı ve 60 ECTS kredi denkliği var. Ücreti 20000 Euro. Başvuru şartları ve diğer bilgiler için vera@veraedu.com adresine mail atın veya aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. Herkese başarılar dileriz

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Creative Advertising, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın