Domus Academy sömestr programları

Üniversiteden mezun olan öğrenciler için Domus Academy’de 1 senenin altında da eğitim almak mümkün. Tasarım, moda, işletme alanlarından mezun olan öğrenciler Domus Academy’de sömestr programlarına katılabiliyorlar.

Domus Academy’de hangi sömestr programları var?

Design AreaExperience AreaFashion AreaBusiness Area
Interior & Living DesignInteraction DesignFashion DesignBusiness Design
Product DesignService DesignFashion ManagementLuxury Brand Management
Urban Vision & Architectural DesignVisual Brand DesignFashion Styling & Visual Merchandising 

Tüm eğitimlerin eğitim dili İngilizce. Eğitim ücreti 8.500 Euro.

Eğitim tarihleri ne zaman?

Domus Academy sömestr programları için 3 farklı başlangıç tarihi var. Eğitimler hangi tarihlerde başlıyor ve bitiyor aşağıda görebilirsiniz.

1st intake: 12 Eylül 2023 – 2 Şubat 2024

2nd intake: 14 Kasım 2023 – 28 Mart 2023

3rd intake: 6 Şubat 2024 – 31 Mayıs 2024

Başvuru için hangi belgeler hazırlanacak, kayıt süreci nasıl olacak detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Domus Academy Türkiye resmi partneri olduğumuz için danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir. Aşağıdaki formu doldurarak bizden program içeriklerini isteyebilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Brand Management, Business Design, Domus Academy, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Genel, Interaction Design, Interior Design, Product Design, Vera Eğitim, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın