NABA 2023 yaz kursları açıldı

NABA 2023 yaz kurslarının tarihleri belli oldu. Yaz dönemini değerlendirmek isteyenler için yaz kursları çok faydalı geçiyor. Yaz kursları ile ilgili güzel haberimiz ise şu an kayıt olanlara %20 erken kayıt indirimi mevcut. Örn %20 erken kayıt indirimi ile 2 haftalık yaz kursu ücreti 1.795 Euro yerine 1.436 Euro oluyor.

Lise 2. ve 3. sınıfta okuyanlar 1. seviye programlara katılarak hem portfolyoları için somut bir proje hazırlamış oluyor hem de üniversitenin ortamını, İtalya’da yaşamı deneyimlemiş oluyor.

Üniversitede okuyan öğrenciler ise 2. ve 3. seviye programlara katılarak hem CV ve portfolyolarına katkı sağlıyorlar hem de aldıkları dersin kredilerini üniversitelerinde saydırabilme imkanına sahip oluyorlar.

NABA 2023 yazında hangi programlar açılıyor?

Kursun adı27 Haziran – 7 Temmuz11 Temmuz – 21 Temmuz25 Temmuz – 4 Ağustos
Product Design I 
Interior Design I 
Fashion Design I 
Fashion Image & Styling I 
Fashion Marketing & Communication  
Fashion Digital Drawing  
Hand Illustration I  
Curatorial Studies & Exhibition Design  
Digital Illustration I  
Sound Design  
Product Design II  
Interior Design II  
Interior Design for Hotels 
Fashion Design II  
Fashion Image & Styling II  
Accessories Design  
Visual Merchandising  
Digital Illustration II  
Visual Design  
Concept Art  
Game Development  
Sound Branding  
Textile Design  
3D Character Design  
Lighting Design  

NABA yaz kurs ücretleri ne kadar?

1.795 Euro – 2 haftalık yaz kursu

2.995 Euro – 4 haftalık yaz kursu

4.195 Euro – 6 haftalık yaz kursu

NABA yaz kurslarında konaklama imkanı var mı?

NABA yaz kursuna katılacaklar için tek kişilik oda, çift kişilik oda konaklama seçenekleri var. (Tuvalet, banyo ve mutfak paylaşımlı.) Konaklama seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yaz kursları ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletin, sizi bilgilendirelim. Vera Eğitim NABA Türkiye resmi partneri, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Accessory Design, Architecture, Bölümler, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Furniture design, Genel, Graphic Design, Interior Design, Jewelry Design, Lighting design, NABA, Painting and Visual Arts, Photography and Visual Design, Product Design, Vera Eğitim, Visual design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın