Domus Academy Master Bursu – EU pasaportu olan öğrenciler için

Domus Academy’de Şubat ayında başlayan master programları için yeni bir burs yarışması açıldı. Yarışma EU pasaportu olan öğrenciler için geçerli. Bursa başvuru için portfolyo yeterli oluyor.

Bursa başuru için son tarih 2 Ocak 2023. Burs sonuçları 11 Ocak 2023‘te açıklanacak.

Burs miktarı 3.000 Euro ve 5.000 Euro. Burs 21.900 Euro eğitim ücreti üzerinden verilecek.

Bursa başvuru için hazırlanacak belgeler: Başvuru formu, CV, pasaport, diploma, transkript, İngilizce belgesi, motivasyon mektubu ve portfolyo.

Orjinal burs metni ve başvuru formu için aşağıdaki formu doldurup bize iletin sizi bilgilendirelim. Vera Eğitim Domus Academy Türkiye resmi kayıt ofisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Brand Management, Business Design, Domus Academy, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Interaction Design, Interior Design, Product Design, Service Design, Vera Eğitim, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın