User Experience Dersi – NABA 5 Aralık 2022

Bu sonbaharı dolu dolu etkinliklerle geçirdik. Kış ayı da sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz bir çok etkinliğimiz olacak.

Türkiye resmi partneri olduğumuz NABA’nın akademisyenlerinden bize özel, ücretsiz bir ders organize edilmesini rica ettik. Bölüm olarak, son yıllarda popüler hale gelse de bir çok öğrencinin merak ettiği ve bu alanda deneyim kazanmak istediği User Experience, Interaction Design, Service Design gibi branşları seçtik. Sonunda etkinlik tarihi ve konu belli oldu, sizlerle heyecanla paylaşıyoruz. Katılmak isteyen bütün üniversite öğrencileri ve mezunlara açık. Katılmak için sayfanın sonundaki formu dolduruyorsunuz. Sizi 1-2 gün içerisinde arıyoruz ve etkinliğin linkini paylaşıyoruz. Hemen detaylara geçelim:

Tarih: 5 Aralık 2022, Türkiye saatiyle 19:00

Akademisyenler: Paolo Atzori, Fabio Pelagalli

Konu:  A Talk about User Experience Design MA: “Challenges and perspectives of a User Experience Designer”

Süre: Yaklaşık 1 saat

Etkinliğimiz için kontenjan dolmuştur.

Dileyen öğrenciler görüşme sonrası NABA’daki 2 yıllık User Experience Design yüksek lisansı hakkında bizden bilgi alabilir, Zoom görüşmesi talep edebilir. Vera Eğitim NABA’nın Türkiye resmi partneridir. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir. Vera @veraedu.com

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı User Experience Design kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın