Ofis buluşmaları: Politecnico’dan misafirimiz var

6 Aralık Salı günü Milano’dan Bhor Dubey’i Vera Eğitim İstanbul ofisinde misafir ediyoruz. Bhor Dubey Politecnico di Milano, Polimi Graduate School of Management master okulunun yetkilisi. Etkinliğimiz saat 12:00’de başlıyor. İtalya’nın en iyi business okullarından biri olan Polimi’de master yapmayı düşünen öğrenciler kayıt oluşturarak bire bir okul yetkilisine sorularını sorabilecek. Pandemi dolayısıyla uzun süredir İtalya’dan misafir ağırlayamıyorduk. İnşallah bu kış etkinliklerimiz devam edecek.

Polimi Graduate School of Management Milano’da Bovisa mevkinde. Politecnico’ya bağlı yarı özel, yarı devlet özellikte bir okul. Kar amacı gütmüyor. Öğrenciler toplanan ücretler okula laboratuar yapmak vb gibi ihtiyaçlar için kullanılıyor. Bovisa’yı yanılmıyorsam 2016 – 2017 yıllarında ziyaret etme imkanım olmuştu. Polimi’de bir toplantı için buluşmuştuk. Yukarıdaki resim o zamandan.

Bu arada eskiden MIP olan okulun adı Polimi Graduate School of Management olarak değişti. Biz Vera Eğitim olarak bu değişimden çok memnun kaldık. Neden derseniz MIP adı Politecnico’yu anımsatmıyordu. Oysa tamamen Politecnico di Milano’nun masterları. Bir teknik üniversite olan Politecnico’nun işletme masterları içeren kampüsünün adı. Aşağıya program listesini paylaşıyoruz. En sona ise etkinliğimize katılmak isteyenlerin doldurması gereken formu. Bu formu doldurduktan sonra telefonla aranacaksınız. Teyit almayı mutlaka bekleyin. Etkinliğimiz bir otel salonu gibi bir alanda olmadığından, ofisimizde olacağından katılım sınırlı olacak. Geç kalanlar üzülmesin, aynı etkinliğin bize özel onliner versiyonu tekrar edilecek. Sorularınızı, evraklarınızı hazırlayın, 6 Aralık’ta görüşmek üzere!

Vera Eğitim, Polimi Graduate School of Management resmi temsilcilik ofisidir. Bütün danışmanlık hizmetlerimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Brand Management, Business Administration, Business analytics and big data, economics, information design, Innovation and entrepreneurship, International Relations, MBA, MIP, Multichannel marketing management, Strategic communication, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın