Aralık takvimi – Vera Eğitim

Bu akademik yılına hızlı başladık. Neredeyse her ay İtalya’dan misafirlerimiz oldu ve bir çok online etkinlik yaptık. Aralık ayında da yoğun bir takvim ile karşı karşıyayız.

Sizlerle etkinliklerimizi paylaşalım. Her bir etkinlik için ayrıca bir gönderi paylaşacağız. Yine de bu post un altındaki formu doldurarak istediğiniz etkinliğe kayıt olabilirsiniz.

5 Aralık Pazartesi – NABA User Experience masterı bölüm başkanıyla online ders. Bu etkinliği organize etmek için uzun zamandır çalışıyoruz. Akademisyen birim ile etkinlik düzenlemek genellikle daha zor oluyor, hocaların programları yoğun olduğundan. Bu tip etkinliklerde alanınızla ilgili en son bilgileri edinmiş oluyorsunuz, katılanlar hayatlarına yeni bir bakış açısı ve pencere açıldığını söylüyorlar. Interaction Design, User Experience, Service Design gibi branşlarla ilgilenen veya bu alanla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen bütün üniversite öğrencileri ve mezunlarını bekliyoruz.

6 Aralık Salı – Bugünkü etkinliğimiz online değil, fiziki olacak. Politecnico di Milano Graduate Business School’dan önemli bir yetkiliyi İstanbul’daki ofisimizde misafir ediyoruz. Gelecek olan kişi Polimi’deki MBA, Big Data, Fintech, Marketing Management vb gibi branşlardaki masterlarla ilgili bilgi verecek. Etkinlik ofisimizde olacağından sadece sınırlı sayıda öğrencinin katılımı kabul edilecek.

7 Aralık Çarşamba- Bugünkü etkinlik Vera Eğitim’in kendi etkinliği. Lisede okuyan ve üniversiteye İtalya’ya uygun fiyatlı gitmeyi hedefleyen öğrencilere yönelik. İtalya’daki bazı üniversiteler, Türk öğrencilere sanki EU vatandaşıymış gibi başvuru yapma imkanı sağlıyor. Başvuracak olan öğrenci ailesinin yıllık gelir durumunu beyan ederek en düşük ücretle okula kaydını yapabiliyor. Seminerimiz online olacak ve hazırlanması gereken evraklar hakkında detaylı bilgilerden oluşacak. Fikir vermesi açısından: Income bracket adı verilen yöntemle ücreti 20bin Euro’ya varan okulların fiyatları 8000 Euro’ya düşüyor.

Vera Eğitim, sadece İtalya’da eğitim alanında danışmanlık hizmeti veren 15 yıllık bir kurumdur. Okullarımızın tamamı resmi temsilcilik olup, öğrencilerimize ücretsiz danışmanlık vermekteyiz. Her türlü sorunuz, merakınız, tereddütünüz için bize yazabilirsiniz: vera@veraedu.com

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı IED, Marangoni, MIP, NABA, User Experience Design, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın