Event and Exhibition Design masterı

Spesifik bir alanda uzmanlaşmak isteyenler ve ara dönemde mastera başlamak isteyenler için yeni bir master haberi ile geldik. Scuola Politecnica di Design Event and Exhibition Design master programı 2023 senesi ile başlıyor.

Master ile ilgili genel bilgiler

Programın adı: Event and Exhibition Design
Başlangıç tarihi: Mart 2023
Eğitim süresi: 12 ay
Eğitim ücreti: 15.000 Euro

Event and Exhibition Design masterı hem tasarım hem de event management bölümlerinden öğrenci kabul ediyor. Başvuru için öğrenciden portfolyo istenmiyor. Bölüm Fondazione Fiera Milano ile de anlaşmalı. Fiera Milano İtalya’daki Fashion Week, Design week organizasyonlarını yapan kurum.

Başvuru yapacaklar için bir güzel haberimiz de 15 Aralık’a kadar başvuru yapıp kabul alan ve kayıt ücretini ödeyenler için tuition fee üzerinden %15 erken kayıt bursu imkanı var.

Başvuru için hangi belgeler hazırlanacak, başvuru şartları neler bilgi almak için aşağıdaki formu dolduruop bize iletin, sizi arayalım. Vera Eğitim, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, SPD, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın