Polimi Graduate School of Management

İtalya’nın köklü devlet okullarından Politecnico di Milano’nun işletme, ekonomi, finans master programlarının verildiği özel management okulunun ismi değişti. MIP Business School yerine POLIMI Graduate School of Management olarak isim değişikliğine gidildi. İtalya’da management masterı yapmak isteyenler için de okul da Polimi isminin geçmesi çok daha güzel ve anlaşılır oldu aslında. Böylelikle verilen masterların Polimi çatısı altında olduğu da daha net anlaşılıyor.

İtalya’da management masterı yapmak isteyen bloğumuzu takipte kalsın. Yakında Polimi Graduate School of Management’ta bu sene başlayacak masterları da paylaşacağız. Önden bilgi almak isteyenler aşağıdaki formu doldurup bize iletebilir. Vera Eğitim Polimi Graduate School of Management Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, MBA, MIP, Politecnico di Milano, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar, İtalyan Devlet Okulları kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın