Domus Academy master burs sonuçları

Domus Academy’de Şubat ayında başlayan master programları için burs başvuruları Ekim ayı başında kapanmıştı. Bursa başvuru yapan öğrencilerimize sonuçlar gelmeye başladı.

Fashion Design master programı için açılan proje bazlı burs yarışmasında 1.lik ödülü alan ve 7.500 Euro kazanan öğrencimiz Şuheda’yı, Product Design master programı için açılan proje bazlı burs yarışmasında 3.lük ödülü alan ve 4.500 Euro burs kazanan öğrencimiz Mücahit’i, Urban Vision and Architectural Design master programı için açaılan portfolyo bazlı burs yarışmasında 2.lik ödülü alan ve 4.000 Euro burs kazanan Tala’yı tebrik ediyoruz. 🙂

Yeni açılacak Domus Academy master bursları ile ilgili bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurup bize iletin sizinle iletişime geçelim.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Domus Academy, Fashion Design, Product Design, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın