Domus Academy Şubat 2023 Product Design Bursu

Beklenen Product Design burs yarışması açıldı. Domus Academy’nin Şubat 2023 başlangıçlı master programları için burs yarışmasının açıldığını aşağıdaki genel yazımızda duyurmuştuk:

Bu yazımızda Product Design burs yarışması için nasıl bir proje hazırlanması gerektiğinden bahsedeceğiz. Her zamanki gibi önden belirtelim. Yarışma metinleri yoruma oldukça açık. Kendi anladığınızı tasarlamanız en önemlisi. Burada bir özet geçmek, sizlere başlangıç için ana fikri vermek adına, kendi yorumumuzu da katarak kısa bir bilgi veriyoruz. Bizden vera@veraedu.com adresinden orjinal metni istemeyi unutmayın. Gelelim yarışma konusuna: Objects for a new experience in eating and drinking. Global olarak nüfusun sürekli artması, kaynakların kısıtlı olması, iklim değişikliği, çevre baskısı, sosyal eşitsizlikler beslenme konusunu direk etkileyen faktörler. UNEP Food Waste indeksine göre 2019 yılında çöpe dökülen yemeklerin %61’i evlerden, %26’sı restoranlardan ve %13’ü perakende sektöründen geliyor. İsraf konusunu göz önünden bulundurarak, adaylardan yeni yeme deneyimlerini içeren bir kap serisi tasarlamaları isteniyor. Ev kullanımı, ofis kullanımı ve restoran paket servislerini de göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin!

Son başvuru tarihi 7 Ekim, kazananlar ise emaille 2 Kasım’da duyurulacak. Detaylı bilgi edinmek, başvurmak, burs başvuru formunu edinmek, orjinal yarışma metnini almak için aşağıdaki formu doldurun. Vera Eğitim 10 yılı aşkın süredir Domus Academy resmi temsilcilik ofisidir. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Vera Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın