Domus Academy Interaction Design Burs Yarışması

Domus Academy’nin en başarılı branşlarından Interaction Design’ın Şubat 2023 başlangıç dönemli masterı için burs yarışması açıldı. Bu seneki yarışma konusu hem çok eğlenceli, hem de katılacak olan öğrencilere araştırma yaparken faydalı olacağına şüphemiz yok.

Yarışma konusu şöyle: Akıllı cihazlar, uygulamalar hayatımızı kolaylaştırıyor ama karşılığında bir bedel ödüyoruz: Veri paylaşıyoruz, özelimizi ortaya koyuyoruz. Kullandığımız aplikasyonlarda ne kadar özelimizi paylaşmalıyız, bu verilerin kontrolü, yönetimi vb gibi amaçlara hizmet edecek bir proje tasarla.

Yarışma metni yoruma açık olduğundan mutlaka orjinal metni bizden isteyin: vera@veraedu.com adresine email atabilirsiniz. Burada kendi yorumumuz içeren kısa bir özet paylaşıyoruz, ana fikri vermek amacıyla.

Bursa sadece mezunlar ve Şubat 2023’e kadar mezun olacak öğrenciler başvurabiliyor. Birinciye 7500 Euro olmak toplam 5 öğrenciye burs verilecek. Okulun normal ücreti 24 900 Euro. Master Şubat 2023’te başlıyor, 1 yıl sürüyor ve her öğrenciye staj garanti ediyor. Yarışmaya başvururken proje dışında hazırlanacak olan belgelere aşağıdaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Son başvuru tarihi 7 Ekim 2022. Kazananlar 2 Kasım’da emaille açıklanıyor. Vera Eğitim, Domus Academy Türkiye resmi partneri ve kayıt ofisidir. Bütün hizmetlerimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Digital Productions, Vera Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın