Luxury Brand Management burs yarışması

Domus Academy’nin Şubat 2023 başlangıçlı master programları için beklenen burs yarışması açıldı. Bu bölümlerden Luxury Brand Management bölümüne başvuracak olan adaylardan lüks ürün kategorisinde bir marka seçip, derinlemesine analiz yapmaları isteniyor. Lüks üründen kasıt, güzellik, otomotiv, yaşam aksesuarları, otelcilik, içki ve şarap, moda veya tasarım sektörleri olabilir. Günümüzde lüks tüketim sadece bir tüketim değil, aynı zamanda bir deneyim, marka ile kendini özdeşleştirme deneyimi. O markayı taşırken, markanın geçmişini, çalışkanlığını, artizan geleneğini ve bunun gibi kimliklerini de üstleniyor alıcılar. Yarışmaya katılacak olan adaylardan istenilen seçtikleri markanın kimliğini koruyarak ama müşteriyle bağını geliştirmesini de sağlayacak bir omnichannel strateji önermeleri. Orjinal yarışma metnini vera@veraedu.com adresinden istemeyi unutmayın. Yarışma metinleri yoruma açık olduğundan mutlaka kendiniz orjinal metni okuyup değerlendirmeniz önemli. Blogta bir kaç satırda fikir vermesi açısından, kendi bakış açımızla kısa bir özete yer veriyoruz. Bu metinde formatla ilgili de bilgiler bulacaksınız.

Luxury Brand Management masterı burs yarışmasına son başvuru tarihi 7 Ekim 2022. Sonuçlar 2 Kasım 2022’de email yoluyla duyuruluyor. Detaylı bilgi ve başvuru için aşağıdaki formu doldurun. Herkese şimdiden başarılar dileriz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın