Domus Fashion Design Şubat 2023 Burs Yarışması

Domus Academy’nin Şubat 2023 başlangıçlı masterları için beklenen burs yarışması açıldı. Bu sene yarışmaya projeyle veya sadece portfolio ile başvurmak mümkün olacak. Sadece portfolio ile başvurup da kazanan adaylar 5000 Euro’ya kadar, hem proje hem portfolio ile başvuran adaylar ise 7500 Euro’ya kadar burs hakkı elde edecekler.

Fashion Design bölümünün burs konusu ” Drop Culture”. Son yıllarda az sayıda piyasaya sürülen, özel ürünler, özellikle genç kesmin ilgisini çekiyor. Sayılı ve nadir ürünlere sahip olmak için önden sıraya giriyorlar. Markaların özel tutkunları bu ürünleri kaçırmamak için her şeyi yapıyor. Fashion Design masterına başvuracak olan adaylardan uluslararası tanınmış bir marka/moda tasarımcısı için 4 parçadan oluşan bir drop collection hazırlamaları isteniyor. Orjinal yarışma metnini vera@veraedu.com adresinden istemeyi unutmayın. Yarışma metinleri yoruma açık olduğundan mutlaka kendiniz orjinal metni okuyup değerlendirmeniz önemli. Blogta bir kaç satırda fikir vermesi açısından, kendi bakış açımızla kısa bir özete yer veriyoruz.

Yarışmaya katılmak için son gün. 7 Ekim 2022. Kazananlar 2 Kasım 2022’de email yoluyla duyuruluyor. Yarışmaya katılmak için mezun olmuş olmak veya Şubat 2023’e kadar mezun olacak olmak gerekiyor. Yarışmanın orjinal metnini edinmek ve diğer gerekli belgelerle ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun. Vera Eğitim, 10 yılı aşkın süredir Domus Academy, resmi Türkiye temsilcilik ve kayıt ofisidir. Danışmanlığımız ve başvurular ücretsiz yapılmaktadır.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Vera Eğitim, İtalya eğitim vizesi, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın