Domus Academy Visual Brand Design burs yarışması

Domus Academy’nin 2023 Şubat başlangıçlı Visual Brand Design bölümü için beklenen burs yarışması açıldı. Burs oranı 3000 Euro’dan 7500 Euro’ya kadar değişiyor. Yarışmaya katılmak için ya mezun olmak ya da Şubat 2023’e kadar mezun olacak olmak gerekiyor.

Bu seneki yarışma konusu ” Social Responsabilities” yani markaların sosyal sorumlulukları. Günümüzde markaların her türlü farklılığı desteklemesi ve kampanyalarında bunlara yer vermeleri yeterli olmuyor, misyonlarında da bulundurmaları bekleniyor. Yarışmaya katılacak olan adaylardan, bugüne kadar din, dil, ırk, cinsel eğilim, kültürel değerler, manevi değerler, millet vb gibi farklılıklara değer göstermemiş bir marka seçmeleri ve onun için bir iletişim kampanyası önermeleri isteniyor. (Yarışmanın orjinal metnini mutlaka bizden isteyin: vera@veraedu.com Yarışma metni yoruma açık olduğundan, burada yer verdiğimiz özet bilgi sadece genel bir fikir verme amaçlıdır. )

Yarışmaya son katılma tarihi 7 Ekim 2022. Kazananlar 2 Kasım 2022 tarihinde açıklanacak. Vera Eğitim 15 yıldır Domus Academy Türkiye resmi partneridir. Danışmanlığımız ve başvuru işlemleri ücretsiz yapılmaktadır.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı User Experience Design kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın