Polimoda online open day

Pandeminin hayatımıza girmesiyle bir çok aktivitenin online’a dönmesi bazen hayatımıza zorluklar katarken, bazen de kolaylıklar sunar oldu. Artık Polimoda’nın open day’ine katılmak için bilet alıp, İtalya’ya gitmek gerekmiyor. Fiziksel olarak orada bulunmakla aynı etkiyi vermese de, eskiden mümkün olmayan bu imkana oturduğumuz yerden sahip olmak güzel bir fırsat. 8 ve 9 Eylül 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan Polimoda Open Day etkinliğinde okulu akademisyenler eşliğinde gezip, gerçek derslere katılabileceksiniz. Etkinliğin ücretsiz olması, içeriğin ne kadar kıymetli olduğu konusunda kanıksama yaratmasın. Özellikle İtalya’da modanın dallarında üniversite eğitimi almak isteyenler için paha biçilmez bir fırsat.

Salvatore Ferragamo ailesine ait, Floransa Arno Nehri kıyısında yer alan Polimoda’nın çevrim içi open day etkinliğine katılmak için, okulun Türkiye temsilcisi Vera Eğitim’den bilgi alabilirsiniz, aşağıdaki formu doldurarak kayıt olabilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın