NABA yüksek lisans burs yarışması (14 Temmuz son)

NABA’nın son burs yarışması açıldı. Bilmeyenler için kısaca bahsedelim. NABA’nın Milano ve Roma’da kampüsleri bulunuyor. NABA 2 yıllık 120 ECTSlik yüksek lisans programları ile 1 yıllık 60 ECTS’lik master programları sunuyor. 2 yıllık olanların yıllık ücreti 18600 Euro. 1 yıllık olanların ise 19800 Euro. Burs yarışması kapsamında 5000 Euro’ya kadar indirim uygulanıyor.

Bursa başvurmak için özel bir proje hazırlamak gerekmiyor. Portfolio ile başvuruluyor. Aşağıdaki formu doldurarak hazırlanacak evraklar ve diğer sorularınızla ilgili bilgi alabilirsiniz.

2 yıllık yüksek lisanslarda 2. sene bursun devam etme durumu var. Belli bir ortalama şartı aranıyor. Genellikle öğrencilerin tutturabileceği bir ortalama belirleniyor.

Yarışmaya son başvuru günü 14 Temmuz 2022. Kazananlar 22 Temmuz’da emaille açıklanıyor. Burs Ekim ayında başlayan master programları için geçerli. Daha sonraki dönemlere aktarılamıyor.

NABA’da hangi bölümler var diye soracak olursanız, sizin için başvuru formundan derlediğimiz program listesini paylaşalım:

Yılın son burs yarışmasına katılacak olanlara şimdiden başarılar dileriz. Vera Eğitim NABA remsi Türkiye partneri olup, bütün öğrencilerine ücretsiz danışmanlık vermektedir. Hizmetlerimiz öğrenci vizesi alımını da kapsamaktadır.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın