Marangoni Paris 3 yıllık Full Üniversite Bursu

Marangoni Paris kampüsü tam 3 yıl boyunca sürecek olan yüzde yüz eğitim bursu veriyor. Çok nadir çıkan bu burs imkanından 12. sınıfta olan öğrenciler, yani Ekim 2022’de lisans eğitimine başlayacak durumda olan öğrenciler faydalanabilir. Burs Fashion Design bölümü, Paris kampüsü için geçerli.

Bursa başvurmak isteyen öğrencilerin hazırlaması gereken evraklar şöyle:

  • Pasaport fotokopisi
  • CV
  • Motivasyon mektubu
  • Lise diploması veya öğrenci belgesi
  • B2 seviye İngilizce dil belgesi (IELTS 6.0 without elements below 5.5 or equivalent test or qualification.
  • Portfolio of 6 creative ideas – Can be anything that visually describes their inspiration and the area of study that they have chosen. They can be submitted in the form of sketches, drawings, photographs, mood-boards and collages. The 6 creative ideas might also be a mix of these. They can also be a personal reinterpretation of objects, environments, people, situations, etc. or design ideas such as a representation of personal creations such as outfits/fashion collections, objects, furniture pieces, interior spaces, etc. according to the desired course you are applying to. All items must be submitted in A4 or A3 format, in .pdf, .tiff, .jpg, .zip. (Bu bölümü özellikle İngilizce bıraktık ki yoruma açık bir kısım kalmasın)

Bütün bu belgeleri dijital olarak en geç 30 Haziran 2022 tarihine kadar vera@veraedu.com adresine emaille iletiyorsunuz. Vera Eğitim Marangoni’nin resmi Türkiye kayıt ofisi olup, Türkiye’den gidecek olan öğrencilerin vize dahil her türlü evrak işini ücretsiz olarak yapmakla görevlidir. Yarışmaya katılacak olan adayların aşağıdaki formu doldurmalarını rica ederiz. Onun dışında her türlü sorunuz ve tereddütünüz için de formu doldurarak bilgi isteyebilirsiniz. Şimdiden başarılar dileriz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın