House of Istituto Marangoni

Bugün sizler için çok faydalı olacağını düşündüğümüz bir bilgi paylaşımımız olacak. 15 yıldır İtalya’ya öğrenci gönderiyoruz. İtalya’da master yapmak isteyen, üniversite okumak isteyen öğrencilerin hayallerinin gerçekleşmesine aracı oluyoruz. Okul seçimi sırasında en ulaşması zor olan bilgiler yapılan çalışmaların somut örneğidir. Özellikle design bölümlerinde telif hakkı ve bazı tasarımlarım confidential olması sebebiyle bu bilgiler genellikle ya uzak kalır ya da erişilemez.

Marangoni bu ihtiyacımıza yönelik, bir platform düzenlemiş. Okulun eğitim sistemi hakkında çok net ve temiz bilgiler veriyor. Okulda seminer veren dünyaca ünlü tasarımcıların konuşmaları, okulda yapılan proje örnekleri kategori kategori ayrılarak İtamların deyimiyle “sintetico” bir şekilde verilmiş.

Okulların websitelerinde böyle hap bilgiye ulaşmak çoğunlukla mümkün olmuyor. Bu yüzden sizlerle bu linki paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz, umuyoruz ki sorularınız cevap bulur, tereddütleriniz netleşir.

http://www.houseof.istitutomarangoni.com

Marangoni ile ilgili sorularınızı çekinmeden vera@veraedu.com adresine yazabilirsiniz. Vera Eğitim olarak, Marangoni’nin resmi temsilciliğini yürütüyoruz ve tamamen ücretsiz danışmanlık veriyoruz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın