Yeni bir master: NABA Fashion Digital Marketing

NABA Milano ve Roma kampüslerinde bu sene yenilikler oldu. Yeni master programları açıldı. Bunlardan bir tanesi de Moda Departmanındaki Fashion Digital Marketing programı. Bugün biraz bu programdan bahsedeceğim.

NABA’da bu zamana kadar sadece portfolyo ile kabul eden moda tasarım, tekstil tasarım master programları vardı. Moda ya da farklı disiplinlerden gelen, moda alanında uzmanlaşmak isteyenler için Fashion Digital Marketing programı güzel bir imkan oldu. Başvuru için herhangi bir çizim ya da portfolyo istenmiyor. Farklı dallardan da öğrencileri kabul ediyor.

NABA Fashion Digital Marketing

Başlangıç tarihi: Ekim 2022

Eğitim süresi: 1 yıl

Eğitim dili: İngilizce

Eğitim ücreti: 19.800 Euro

Master programı 60 kredi denkliğinde, masterın içerisinde 2 aylık staj dönemi var. Sektörel bir eğitim sunuyor. Firmalarla proje odaklı bir master. Master eğitiminde verilen dersler:

NABA Fashion Digital Marketing master programı başvuru koşulları ve hazırlanacak belgelerle ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim NABA Türkiye resmi partneri, ücretszi danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Fashion management, NABA, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın