IED üniversite burs yarışması

2022 – 2023 akademik yılı üniversite programları için ilk burs haberi IED’den geldi. IED İtalya kampüsleri için 24 öğrenciye %50 burs verilecek. Eğitim ücreti %50 burs ile birlikte 9.990 Euro oluyor. Bursa başvuru için bir proje hazırlamak gerekiyor. Burs ile ilgili detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Bursun geçerli olduğu bölümler hangileri?

Product Design

Interior Design

Jewelry Design

Fashion Design

Fashion Marketing

Fashion Stylist

Photography

Graphic Design

Transportation Design

BURS TAKVİMİ
Son başvuru tarihi10 Ocak 2022
Sonuçların açıklanacağı tarih18 Şubat 2022

Burs başvurusu için hangi belgeler hazırlanacak?

Başvuru formu

Motivasyon mektubu

Pasaport kopyası

Portfolyo

Lise öğrenci belgesi ve transkript

İngilizce dil belgesi: İngilizce belgeniz yoksa okul skype görüşmesi yapıyor.

Burs projesi: Proje konusu “Hybrid Innovation”. Burs projenizi hangi bölüme başvuru yapacaksanız o bölüme uygun bir şekilde hazırlayacaksınız. Konu yoruma açık olduğundan orjinal burs metnini aşağıdaki formu doldurup bizden mutlaka isteyin.

Vera Eğitim IED Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Car Design, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Furniture design, Graphic Design, IED, Interior Design, Jewelry Design, Photography and Visual Design, Product Design, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın