İtalya’da Food Design Masterı

Tasarımın farklı alanlarında uzmanlaşmak isteyenler için bugün İtalya’da Food Design masterı ile ilgili biraz bilgi vereceğiz. Food Design master eğitimi Scuola Politecnica di Design ve IULM Üniversitelerinin ortaklaşam verdiği bir master programı.

Başlangıç tarihi: 16 Mart 2022

Eğitim dili: İngilizce

Eğitim süresi: 1 yıl, 60 ECTS denkliği var.

Eğitim ücreti: 16.600 Euro

Master eğitimi sektöre ilerlemek isteyenler için çok avantajlı. Master eğitimin içerisinde 3 ay süreli staj imkanı var. Program Pepsico ile iş birliği yapıyor. Master eğitimi 11 farklı dersten oluşuyor. Alınan derslerde hem Food Design: Packaging, Designing Food and Object, Food Service Design gibi tasarım odaklı dersler hem de Food Marketing and Communication, Food and Agriculture System gibi Food alanında tüm süreci kapsayan dersler var.

Kabul almak için portfolyonuzu oluşturmalı ve skype görüşmesinde bölüme karşı istekliliğinizi iyi ifade etmelisiniz. Başvuru için hangi belgeler hazırlanacak, ne önemli hepsini size anlatıyoruz. Skype görüşmesinde neler soruluyor sizinle paylaşıyoruz. Food Design masterı ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz formu doldurup bize iletmeniz yeterli. Vera Eğitim – Scuola Politecnica di Design Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Food Design, SPD, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın