NABA’daki yenilikler

2022 – 2023 akademik yılı için İtalya’daki üniversitelerden güncel bilgiler gelmeye başladı. İlk olarak bugün NABA’daki yeniliklerden, yeni açılan programlardan bahsedeceğiz. Özellikle master programlarında daha spesifik, niş alanlarda programlar eklendi. Üniversite eğitiminde game design alanında ilerlemek isteyenler için de güzel bir haberimiz var. İşte NABA’daki yenilikler:

Master programlarındaki yenilikler: NABA’da Ekim 2022 tarihinde başlayan 4 tane yeni master programı açıldı. Programlar 1 yıllık, 60 ECTS kredi denkliği olan stajlı masterlar.

Sustainable Innovation Communication (Communication Design Area)

New Urban Design (Design Area)

Fashion Digital Marketing (Fashion Design Area)

Art and ecology (Visual Arts Area)

Üniversite programlarındaki yenilikler:

Creative Technologies üniversite eğitiminde öğrenciler artık iki alanda uzmanlaşma imkanı yakalacaklar. Game ve VFX and 3D. Özellikle Game Design programları son yıllarda çok soruluyordu. Game Design isteyen öğrenciler için harika bir haber oldu.

Media Design and Multimedia Arts programının da ismi Film and Animation olarak güncellendi. Bu bölümde de iki alanda uzmanlaşma imkanı var artık. Film making ve Animation. Animasyon isteyen öğrencilerimiz bu habere çok sevindiler.

Naba’nın yeni sene broşürünü isteyenler aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirler. Vera Eğitim NABA Türkiye resmi partneri ve kayıt ofisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, NABA, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın