NABA Master Bursları -Şubat başlangıçlı masterlar

NABA Şubat başlangıçlı master programları için burs başvuruları açıldı. Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu senenin burs başvuruları portfolyo ile yapılıyor. Burs oranı %50.

Şubat’ta başlayan masterlar:

-User Experience Design

-Visual Design and Integrated Marketing Communication

-Interior Design

-Product and Service Design

-Social Design

-Fashion Design

-Textile Design

-New Technologies for Arts

-Visual Arts and Curatorial Studies

Burs başvurusu için hazırlanacak belgeler: Başvuru formu, CV, portfolyo, motivasyon mektubu, transkript, diploma, pasaport kopyası ve İngilizce dil belgesi.

Son başvuru tarihi: 1 Ekim 2021

Okulun yıllık eğitim ücreti 18.200 Euro. Burs yıllık eğitim ücreti üzerinden %50 oranında. Burs ortalama şartını tutturduğunuz takdirde ikinci yıla da devam ediyor. Vera Eğitim NABA resmi kayıt ofisi olup, verdiğimiz hizmetlerin tamamı ücretsizdir. Vera Eğitim ile başvuru yaparak, geçmiş senelerde burs kazanan çalışmalar hakkında bilgi edinebilir, evraklarınızı birlikte usülüne uygun şekilde hazırlayabilir ve tamamen ücretsiz vize danışmanlığı alabilirsiniz. Katılacak bütün öğrencilerimize başarılar dileriz. Bilgi ve her türlü sorunuz için aşağıdaki kutucuğa iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz, sizi ararız.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Communication Design, Fashion Design, Interior Design, NABA, Product Design, Service Design, User Experience Design, Visual Arts and Curatorial Studies, Visual design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın