Domus Academy 2022 Şubat Burs Yarışmaları

Domus Academy’nin Şubat 2022 başlangıçlı master programları için burs yarışmaları açıldı. Bilmeyenler için yazmış olalım. Domus Academy’de master programları İngilizce. 1 yıl sürüyor. 60 ECTS krediye sahip yani denkliği var. Her öğrenciye staj veriyor. Eğitim içeriği modülllerden oluşuyor. Her bir modülde bir firma ile gerçek bir proje yapılıyor. Dolayısıyla uygulamaya dayalı, network ve iş imkanları açısından diğer master programlarına kıyasla daha çok kapı açan bir eğitim. Domus Academy Milano’da Navigli bölgesinde, yani merkezi bir konumda yer alıyor.

Domus’un Şubat 2022’de başlayan master programları aşağıdaki gibi. Her bölüm için burs yarışması açık. Öğrenciler sadece bir bölüme başvuru yapabiliyor.

Domus 2022 Şubat başlangıçlı master programları listesi

Okulun normal ücreti 29000 Euro. %60 burs ile ücret 11600 Euro, %50 burs ile 14500 Euro, %40 burs ile 17400 Euro ve %20 burs ile ise 23200 Euro’ya denk geliyor. Senede bir defa olan bu yarışmaya katılmak için son gün 8 Ekim 2021. Her bir bölüm için ayrı bir proje konusu var. Yarışma konuları, hazırlanacak evrak listesi ve başvuru formlarını bizden emaille isteyebilirsiniz: vera@veraedu.com, bilgi@veraedu.com Vera Eğitim Domus Academy resmi kayıt ofisi olup, verdiğimiz hizmetlerin tamamı ücretsizdir. Vera Eğitim ile başvuru yaparak, geçmiş senelerde burs kazanan çalışmalar hakkında bilgi edinebilir, evraklarınızı birlikte usülüne uygun şekilde hazırlayabilir ve tamamen ücretsiz vize danışmanlığı alabilirsiniz. Katılacak bütün öğrencilerimize başarılar dileriz. Bilgi ve her türlü sorunuz için aşağıdaki kutucuğa iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz, sizi ararız.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın