NABA Online Yaz Kursları

NABA’nın 2021 yazı için 2 haftalık online yaz kursları açıldı. Kurs tarihleri 30 Ağustos ile 10 Eylül arası. Hafta içi sabahtan saat 16:00’ya kadar süren yoğun bir program. Kurs ücreti 750 Euro.

Kurslar toplam 3 seviye. Lise öğrencileri, üniversitelerin ilk senelerinde okuyanlar ve kendi branşı dışında yeni bir alanda bilgi sahibi olmak isteyen öğrencilere 1. seviyeyi tavsiye ediyoruz. 2. ve 3. seviye eğitimlere katılmak için okuldan o alandaki bilginizi kanıtlayacak evrak, görsel, çalışma istenebilir.

Açılan kurslar ve seviyeleri şöyle:

Interior Design 2

Interior Design for Hotels 3

Fashion Image and Styling 1

Fashion Image and Styling 2

Interactive Storytelling 1

Her kursun sonunda öğrenciler bir proje hazırlamış oluyorlar. O yüzden bu kursların ilk seviyelerini özellikle üniversitede NABA’yı hedefleyen lise 11. sınıf öğrencilerine tavsiye ediyoruz.

Detaylı bilgi için bize email atabilirsiniz: vera@veraedu.com

Vera Eğitim, Türkiye NABA resmi kayıt ofisidir. Danışmanlık hizmetlerimiz ücretsizdir. Bize hiçbir aşamada hiçbir ücret ödenmez.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, NABA kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın