IED Master Bursları 2022

IED’in beklenen master burs yarışması açıldı. 2022 Ocak başlangıçlı masterlar için geçerli olan burs yarışmasına katılmak için son gün 20 Eylül. Soru cevap olarak sizleri bilgilendirelim.

IED’de hangi master programları için bursa başvurabilirim?

IED’in bursa başvurabileceğiniz İngilizce master programları şöyle:

Interior Design

Fashion Design

Fashion Styling and Communication

Brand Management and Communication

Fashion Marketing

Design, Innovation, Strategy and Product

Jewelry Design

Yacht Design

Transportation Design

Fashion Business

Graphic Design focus on New Media

Başvuracağınız bölüm belli. Burs oranı ne olacak, ücretler nasıl?

Burs oranı eğitim ücreti üzerinden %50. Masterın normal ücreti 19200 Euro. 3000 Euro kayıt ücreti, 16200 Euro eğitim ücreti. Eğitim ücreti üzerinden indirimle beraber burslu master ücreti 11100 Euro oluyor. Yani normal fiyat 19200 Euro. Burs ile 11100 Euro.

Bu da tamam diyelim. Peki yarışmaya katılmak için neler hazırlamak lazım?

Gerekli belgeler CV, başvuru formu (vera@veraedu.com’a sorabilirsiniz), motivasyon mektubu, IELTS B2 seviyesi, pasaport, transcript ve portfolio. Sözel bölümler için portfolio şartı yoktur.

Belgeleri de hazır ettiniz. Süreç nasıl işleyecek bir de ona bakalım.
Hazır ettiğiniz belgeleri IED resmi temsilcisi Vera Eğitim’e (bilgi@veraedu.com) emaille en geç 20 Eylül 2021’ye kadar iletiyorsunuz. 22 Eylül’de size online bir test geliyor. 24 saat içinde bunu doldurup iletiyorsunuz. Sonrasında bir grup çalışması ve 8 Ekim’de birebir mülakat yaptıktan sonra burs başvurunuzun yanıtı geliyor. Burs kazanan öğrencilerin 3 gün içerisinde yanıt vermesi bekleniyor. Kabul etmeyen olduğunda burs bir sonraki öğrenciye geçiyor. Burs kazanan öğrenciler Ocak 2022’de başlayan masterlarda %50 burs ile okuma hakkı elde ediyor.

Herkese şimdiden başarılar diliyoruz. Son olarak bir de yıllar süresince edindiğimiz deneyimi paylaşalım. Özellikle IED’de burs kazanan öğrencilerimiz hep iyi konumlara geldiler. IED burs kazanan öğrencilerine çok kıymet veriyor. En iyi firmalarda staj yapmaları için çabalıyor. Burs kazanmanız aslında bir sonuç değil, hayatınızda bir dönemin başlangıcı oluyor. Detaylı bilgi ve tamamen ücretsiz danışmanlık için IED remsi kayıt ofisi Vera Eğitim ile irtibata geçin. Şimdiden başarılar dileriz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Brand Management, Car Design, Fashion Design, Fashion Styling, Graphic Design, IED, Interior Design, Jewelry Design, Product Design, Yacht Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın