Yeni bir burs yarışması: Domus Academy masterları için

Domus Academy’den yeni bir burs başvurusu haberi geldi. Bu seferki burs yarışması Kasım’da başlayan ve Regent’s double degree diploması veren master programları için geçerli. Regent’s double degree diploması alabilmek için şartlar:

  • Ortalama şartı: Minimum ortalamanın 2.2 olması gerekiyor.
  • İngilizce dil belgesi şartı: Üniversitede eğitim dilinin %100 İngilizce olduğunu gösteren belge ya da IELTS 5.5 belgesi (2 yıl içinde almış olmak ve en geç 2 Eylül tarihine kadar okula teslim etmek gerekiyor.)

Bu şartları sağlayan öğrenciler master bursuna başvuru yapabiliyor. Gelelim bursun detaylarına Burs yarışması ile her bölümden bir öğrenciye %30 burs verilecek. Bursa başvuru için ek bir proje hazırlamak gerekmiyor. Burs başvurusu için hangi belgeler hazırlanacak:

-Başvuru formu

-CV

-Motivasyon mektubu

-Üniversite diploması ya da öğrenci belgesi

-Transkript

-Pasaport kopyası

-2 referans mektubu

-İngilizce dil belgesi (En geç program başlamadan 2 ay önce teslim etmek gerekiyor.)

-Portfolyo (Fashion Management, Luxury Brand Management, Business Design ve Service Design masterları için zorunlu değil.)

-Essay Assignment (Sadece Service Design masterı için zorunlu)

Burs takvimi:

Son başvuru tarihi2 Temmuz 2021
Kazananların açıklanması16 Temmuz 2021
Mastera başlama tarihi2 Kasım 2021

Master ücretleri 2021 – 2022 akademik yılı için:

MasterNormal ücretBurslu ücret
Domus Academy ve Regents diploması (Double Award Master’s Programme)29000€20300€

Vera Eğitim, Domus Academy’nin 14 yıldır resmi Türkiye temsilcilik ofisidir. Öğrencilerimizden hiç bir aşamda ücret almayız. Burs yarışmasına katılmak isteyen öğrencilerle beraber düzenli bir çalışma yürütüyoruz. Portfolyolarının revize edilmesi aşamasında birlikte brainstorming yapıyoruz. Domus Academy ile ilgili her türlü sorunuz için bize çekinmeden yazabilirsiniz. Son olarak pandemi dönemi daha çok burs verildiğini ve bu dönemin fırsata çevrilme imkanı sağladığını hatırlatalım. Katılacak öğrencilerimize şimdiden başarılar dileriz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Brand Management, Business Design, Domus Academy, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Interaction Design, Interior Design, Product Design, Service Design, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın