NABA reklamcılık master bursu

Eylül’de NABA Milano kampüsünde başlayan Creative Advertising master programı için yeni bir burs açıldı. Portfolyonuz ile (Üniversitede yaptığınız projeler) master programından %25 burs kazanma şansınız var.

Burs başvurusu için hangi belgeler hazırlanıyor?

-başvuru formu

-CV

-transkript ve diploma (Mezun değilseniz öğrenci belgesi)

-motivasyon mektubu

-pasaport kopyası

-İngilizce dil belgesi

-Portfolyo (Ek olarak da 2 tane tasks var.)

Burs takvimi:

Son başvuru tarihi18 Haziran 2021
Kazananların açıklanması ve kayıt25 Haziran 2021
Mastera başlama tarihiEylül 2021

Master ücreti 2021 – 2022 akademik yılı için:

MasterNormal ücretBurslu ücret
Creative Advertising 19000€14250€

Vera Eğitim, NABA’nın resmi Türkiye temsilcilik ofisidir. Öğrencilerimizden hiçbir aşamda ücret almayız. Burs yarışmasına katılmak isteyen öğrencilerle beraber düzenli bir çalışma yürütüyoruz. Portfolyolarının revize edilmesi aşamasında birlikte brainstorming yapıyoruz. NABA ile ilgili her türlü sorunuz için bize çekinmeden yazabilirsiniz. Son olarak pandemi dönemi daha çok burs verildiğini ve bu dönemin fırsata çevrilme imkanı sağladığını hatırlatalım. Katılacak öğrencilerimize şimdiden başarılar dileriz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Creative Advertising, NABA, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın