Domus Academy burs sonuçları açıklandı

Domus Academy burs sonuçları açıklandı. Öğrencilerimizle beraber heyecanla beklediğimiz bu süreçte sonuçlar bizleri mutlu etti. Burs kazanan öğrencilerimizi gönülden tebrik ediyoruz. Hepsine güzel bir akademik yıl diliyoruz. 🙂

Domus Academy Interior and Living Design masterında %40 burs ile eğitim alacak İpek’i ve Kaan’ı, Product Design masterında %30 burs ile eğitim alacak Begüm’ü tebrik ediyoruz. 🙂

Yeni açılacak burslar için bloğumuzu ve instagram sayfamız “veraegitim”i takip edebilirsiniz. Bursları ilk paylaştığımız öğrenci listemize kayıt olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurup bize iletin.

Vera Eğitim – Domus Academy Türkiye partneri, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Brand Management, Business Design, Domus Academy, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Graphic Design, Interaction Design, Interior Design, Product Design, Service Design, Visual Brand Design, Visual design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın