Domus Academy burs yarışması – Portfolyo ile başvuru

Domus Academy’nin proje bazlı ana burs yarışmasına başvurular geçtiğimiz hafta Cuma günü sona erdi. Şimdi heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyoruz. Bu burs yarışmasını kaçıranlar için güzel bir haberimiz var. Domus Academy Perimetro iş birliği ile portfolyo bazlı yeni bir burs yarışması açtı. Ek bir proje hazırlamadan sadece portfolyonuz ile %30 burs kazanma şansınız var. Zaman kısıtlı olduğundan hemen detayları paylaşıyoruz.

Burs yarışması hangi bölümler için geçerli?

Business Design

Product Design

Luxury Brand Management

Fashion Design

Fashion Management

Fashion Styling & Visual Merchandising

Interaction Design

Interior & Living Design

Urban Vision & Architectural Design

Service Design

Visual Brand Design

Burs başvurusu için hangi belgeler hazırlanacak?

Başvuru formu, CV, Portfolyo, Motivasyon Mektubu, Transkript, Öğrenci belgesi ya da Diploma, Pasaport kopyası, varsa İngilizce belgesi (Program başlamadan 2 ay öncesinde iletilebiliyor.) ve 2 adet referens mektubu (Domus Academy ve Regents diploması almak isteyenler için.)

Burs takvimi:

Son başvuru tarihi30 Nisan 2021
Kazananların açıklanması11 Mayıs 2021
Mastera başlama tarihi30 Ağustos 2021

Master ücretleri 2021 – 2022 akademik yılı için:

MasterNormal ücretBurslu ücret
Domus Academy diploması (MIUR, Italy – Academic Master’s Programme)24900€17430€
Domus Academy ve Regents diploması (Double Award Master’s Programme)29000€20300€
Yukarıdaki ücretler non EU öğrenciler içindir. EU pasaportuna sahip öğrenciler fiyat bilgisi için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilir.

Vera Eğitim, Domus Academy’nin 13 yıldır resmi Türkiye temsilcilik ofisidir. Öğrencilerimizden hiçbir aşamda ücret almayız. Burs yarışmasına katılmak isteyen öğrencilerle beraber düzenli bir çalışma yürütüyoruz. Portfolyolarının revize edilmesi aşamasında birlikte brainstorming yapıyoruz. Domus Academy ile ilgili her türlü sorunuz için bize çekinmeden yazabilirsiniz. Son olarak pandemi dönemi daha çok burs verildiğini ve bu dönemin fırsata çevrilme imkanı sağladığını hatırlatalım. Katılacak öğrencilerimize şimdiden başarılar dileriz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Brand Management, Business Design, Domus Academy, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Interaction Design, Interior Design, Product Design, Service Design, Vera Eğitim, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın