NABA Communication Design Master Bursu

Naba 2 yıllık Communication Design master programı için yarışma sponsoru Henkel Swarzkopf.  Marka 150. Yılını kutluyor ve her kadın kendine özgüdür mottosu ile “Swarzkopf Heads” konulu bir kampanya başlatıyor. Markanın hedef kitlesi 25 ile 45 yaş arası kadınlar.

Adaylardan 10 ila 15 sayfalık bu marka için bir pazarlama planı hazırlamaları isteniyor. Plan mutlaka pazar araştırması ve hedef kitle bilgileri içermeli. Ürünü kullanan farklı segmentlerdeki insanların “personae” yani özellikleri net bir şekilde anlatılmalı. Websitesi, sosyal medya kanalları için temel görsellere yer verilmeli. Logo ve kurumsal kimlikle ilgili anlatıma yer verilmeli. Hangi iletişim kanallarında nasıl tanıtımlar yapılacak, farklı farklı anlatılmalı. Henkel’in iletişim kanalları iyice incelenmeli. Ürün nerelerde tanıtılırsa daha başarılı olur? Guerilla marketing ve outdoor reklamcılık konuları atlanmamalı. Yarışmanın orjinal burs metnini aşağıdaki formu doldurup bizden mutlaka isteyin.

Proje dışında hazırlanacak belgeler: Portfolyo, başvuru formu, CV, pasaport kopyası, transkript, diploma ya da öğrenci belgesi, motivasyon mektubu.

Burs Takvimi

Son başvuru tarihi16 Nisan 2021
Kazananların açıklanması27 Nisan 2021
Kazananların kayıt olması4 Mayıs 2021

%50 burs ile eğitim ücreti (yıllık) 9.240 Euro oluyor. 2. yıl da burs devam ediyor. 2. yıl bursun devam etmesi için belli bir ortalama şartı gerekmektedir.

Vera Eğitim, NABA’nın 13 yıldır resmi Türkiye temsilcilik ofisidir. Öğrencilerimizden hiçbir aşamada ücret almayız. Burs yarışmasına katılmak isteyen öğrencilerle beraber düzenli bir çalışma yürütüyoruz. Portfoliolarını revize edilmesi ve projelerin hazırlanması aşamasında birlikte brainstorming yapıyoruz. NABA ile ilgili her türlü sorunuz için bize çekinmeden yazabilirsiniz. Son olarak pandemi dönemi daha çok burs verildiğini ve bu dönemin fırsata çevrilme imkanı sağladığını hatırlatalım. Katılacak öğrencilerimize şimdiden başarılar dileriz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Communication Design, Domus Academy, Vera Eğitim, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın